Sortiment

Léky na lékařský předpis a volný prodej

Široký sortiment léků na lékařský předpis, volně prodejných léků a léčivých přípravků, očkovacích látek a individuálně připravovaných léčiv.

Vitamíny, minerály a rostlinné doplňky stravy

Vitamíny a multivitamíny, minerály a stopové prvky v různých lékových formách pro děti a dospělé. Dále přípravky posilňující vitalitu, pro diety a na hubnutí, kloubní výživa, péče o vlasy, kůži a nehty, probiotika, nehormonální přípravky pro ženy v období klimateria.

Kosmetika

Kosmetika VICHY, DOLIVA, BIODERMA, LA ROCHE-POSAY, NUXE PARIS. Detailní informace o jednotlivých výrobcích značkové kosmetiky naleznete zde

Zdravotnický materiál

Obvazový materiál, inkontinence, těhotenské a ovulační testy, výrobky z pryže a plastů, injekční jehly a stříkačky, dezinfekční prostředky, teploměry a tlakoměry, lékárničky a spotřební materiál.

Péče o zuby a dutinu ústní

Zubní pasty a ústní vody, spreje a roztoky, zubní kartáčky, mezizubní kartáčky, dentální nitě, péče o umělý chrup.

Dětský sortiment

Dětská kosmetika - péče o pokožku a zadeček, opalovací krémy, lahvičky, savičky, šidítka, dětská výživa - čaje, mléka, kaše, nápoje, přesnídávky a jídla.

Nabídka čajů a bylin

Naše lékárna nabízí také široký sortiment ovocných a zelených čajů, ale hlavně čajů bylinných a směsí bylin v sypané formě nebo v nálevových sáčcích.

Veterinární léčiva

Velký výběr rozličných druhů veterinárních léčiv pro psy, kočky a jiné domácí mazlíčky.


Jsme členem sdružení nezávislých lékáren Alphega

  • VICHY
  • eucerin
ADRESA
Náměstí Svobody 710
763 15 Slušovice
Telefon
+420 577 544 138
+420 736 222 073